Video

 


Nikt z nas nie jest scenarzystą a tym bardziej reżyserem ale od czasu do czasu uruchamiamy kamerę by utrwalić niektóre miejsca i chwile z naszych tripów czy też pokazać zabawy przy serwisowaniu sprzętu. W tym miejscu chcemy się nimi podzielić także z Wami.


Na II Supermaratonie Szosowym Jastrzębi Łaskich zabawa była doskonała. Zapraszamy na obszerną relację wykonaną jak zawsze przez Andrzeja vel "czasowiec" z Torunia.


Kilka klatek utrwalonych przy okazji serwisowania amortyzatora Fox Float 32 RL. Wymiana uszczelek prędzej czy później czeka każdego dlatego też postanowiliśmy powiedzieć w kilku zdaniach jak można to wykonać samodzielnie w domu.


Kolejna odsłona z naszych tegorocznych wojaży po okolicach Pabianic.


W nudne, jesienne popołudnie Mirek postanowił pobawić się w producenta i złożył w całość kilka urywków z naszych ostatnich, lokalnych wyjazdów.


Kilka ujęć z Beskidu Niskiego oraz przejazdu przez pasmo Jaworzyny w Beskidzie Sądeckim.Długi weekend w Masywie Śnieżnika.


Trasa pierwszej łódzkiej edycji maratonu Mazovia wzbogacony o rezerwaty Struga Dobieszkowska oraz Parowy Janinowskie.


Załęczański Park Krajobrazowy, jazda rowerem po jaskini, jurajskie pejzaże w centrum Polski - tak w skrócie wygląda to co spotkało nas w trakcie tego tripu.